SÚŤAŽ

Ahoj ???? Ďakujeme, že si si kúpila kúsok u nášho eshopu. Máme pre Teba pripravenú 70 € poukážku na ďalší nákup. Šanca získať ju veľká, stačí dodržať tento postup:
✔Natoč príbeh/video, ako si rozbaľuješ balíček od nás, alebo si odfoť rozbalený balíček, prípadne seba v našom outfite a pridaj to na svoj instagram alebo facebook.
✔Nezabudni nás na fotke alebo v príbehu označiť ako @bohoo.sk
✔Každá fotka, alebo príbeh sa automaticky ukladá v našom systéme, z ktorého každý mesiac náhodne vyberieme jednu z Vás, ktorá získa nákup v hodnote 70€

Bližšie informácie nájdeš na www.bohoo.sk/sutaz

Súťaž organizuje Michal Demeter.
Súťažné obdobie začína plynúť prvý deň v mesiaci a trvá do posledného dňa v danom mesiaci. Každý mesiac začína plynúť nové súťažné obdobie.
Do súťaže sa môže zapojiť zákazník, ktorý zrealizoval nákup v eshope www.bohoo.sk a svoj tovar zverejní v zmysle pokynov na svojom sociálnom profile prostredníctvom Instagramu, alebo Facebooku.
Do súťaže sa nemôžu zapojiť ľudia, ktorí nákup na eshope www.bohoo.sk nezrealizovali.
Podmienky pre zapojenie súťaže sú:
Zákazník, ktorý si objedná tovar. Po obdržaní balíku si natočí video, ako si balík rozbaľuje alebo fotku rozbaleného balíka, prípadne svoju fotku v oblečení .

Video alebo fotku si zverejní na svojom sociálnom profile Instagram/Facebook a označí na fotke @bohoo.sk.


Výhra je 70 € poukaz na nákup v eshope www.bohoo.sk.
Výhercu súťaže vyberie zamestnanec @bohoo.sk vždy na začiatku nasledujúceho mesiaca náhodným výberom zo všetkých označených fotiek z aktualizovanej databázy.
Výherca bude zverejnený na začiatku nasledujúceho mesiaca na sociálnych sieťach @bohoo.sk.
Výhra bude odovzdaná prostredníctvom mailu na adresu výhercu formou zľavového kupónu v hodnote 70€ na nákup v našom eshope www.bohoo.sk.
Výherca si môže uplatniť poukaz na nákup do jedného mesiaca od obdržania darčekového poukazu na jeho mailovú adresu.
Spoločnosť @bohoo.sk si vyhradzuje právo kedykoľvek súťaž pozastaviť alebo ukončiť.
V tejto súťaži nie sú použité žiadne osobné údaje, ktoré by narúšali ochranu osobných údajov zákazníka.